"Me Myself And I" w Aachen - Polregio zaprasza 6. i 7. października na wyjątkowe koncerty w Rotundzie Elisenbrunen

Na zaproszenie Polregio e.V. w  niedzielę 6. (trailer) i w poniedziałek 7. października (koncert) o godz. 19.00 grupa wokalna "Me Myself And I" wystąpi w wyjątkowej scenerii w Rotundzie Elisenbrunnen w samym sercu Akwizgranu. Portal Polonia Viva jest patronem medialnym koncertów. Wstęp wolny -  serdecznie zapraszamy do Aachen !

 

 

Finaliści trzeciej edycji programu "Mam Talent"

"Me  Myself And I"  to trzy osoby.  Ich jedynym instrumentem jest głos.

Podróżują każdego dnia przez wielogodzinne próby, dziesiątki koncertów i niezliczone rozmowy po to, by odnaleźć własne brzmienie. A że są odważnymi odkrywcami nowych muzycznych lądów - granic stylistycznych nie mają właściwie żadnych.

W roku 2006 przy okazji spotkania we Wrocławiu, odkryli że dzielą jedno marzenie: chcą muzyki pełnej wolności, radości, harmonii i odwagi ekspresji. Bardzo szybko zrozumieli, że to dla nich sprawa najwyższej wagi i postanowili uczynić ją życiowym celem.

Mają ze sobą bagaże różnorodnych doświadczeń, pochodzących z różnych kręgów kulturowych inspiracji, wywodzą się z odmiennych środowisk. Wspólnymi korzeniami był human beatbox, vocal groove, który nadał pierwotny zarys ich wspólnej podróży.

Me Myself and I to próba zjednoczenia w jednym głosie trzech właściwości muzycznych: Melodii, Harmonii i Rytmu. Każda ze składowych reprezentowana jest przez odrębną postać w zespole, ale tylko dzięki temu tworzą pełną załogę statku do miejsc nieodkrytych.

Muzyka głównie bez instrumentów, piosenki bez zwrotki i refrenu, bez tekstu. Tylko ludzki głos, który porywa i wzrusza.

Płynąc przez morza burzliwe, groźne, ale często też piękne i spokojne, mieli niebywałe szczęście i zaszczyt uczestniczyć w niezwykłych spotkaniach z ludźmi. Z ludźmi, których uczyli prowadząc warsztaty wokalne, z tymi z którymi tworzyli muzykę i dla których ją prezentowali.

Koncertowali towarzysząc między innymi występom takich artystów jak:

Bobby Mcferrin , Richard Bona , Liz Wright , Barbara Walker , Uri Cane , Manu Chao , DJ Vadim , Manhattan Transfer , Beasty Boys , Mieli również zaszczyt grać przed jego świętobliwością Dalajlamą XIV

 Me Myself And I

 www.memyselfandi.pl

 www.youtube.com/mmifan